Що таке картки?

Що таке картки?

Карти “Out”-це картки, які ви можете мати в руці. Якщо ви хочете зробити промивання в прихід річки, у вас є дев’ять карт, якими ви можете використовувати. Оскільки в упаковці є лише 13 сердець, і чотири з них відображаються на дошці, а в кишені у вас залишиться 9 сердець. Оскільки вони не відомі, картки інших гравців не враховуються і не впливатимуть на обчислення.

Невидимі картки

Інша річ, про яку вам потрібно буде знати,-це кількість нерозкритих карток. У вас є дві картки, а перед річкою є 4 картки, які знаходяться на дошці, що залишилось всього 46 карт з 52 карт.

Як обчислити шанси

Після того, як ви освоїте вищезазначену інформацію, це стає питанням простих розрахунків ваших шансів. Якщо 9-це кількість карт, які можна намалювати для формування вашої руки, а загальна кількість доступних-це 46, ви можете розділити 9 на 46. (9/46 X100 = 19.56%)

Не потрібно бути майстром математики, щоб ви могли практикувати деякі основи, перш ніж почати грати.

Змивати Якщо ви маєте шанс на чотири флюші отримати його на повороті, приблизно 19% та 19% на річці. Шанс отримати його на повороті або річці становить 35%

Відкритий прямий Шанси на отримання його у чергу становить 17%, перебуваючи на річці, 17%. Можна знайти його або на річці, або в чергу https://0332.in.ua/.

Gutshot прямо шанси на удар на карту-8.8% на повороті і 8%, коли ви граєте в річку. Ймовірність потрапити на нього на повороті або на річці становить 16%.

Поїздок шанси на те, щоб зробити три повороту, становить 4%. Шанси повернути його на річку це 4.4%. Можна дістати його в чергу або на річці. Ви, швидше за все, дізнаєтесь, наскільки ймовірно, що виловити кишенькові пари під час перегортання, що становить 12%.

Правило 4,2

Є легке правило, яке забезпечить вам приблизний відсоток повороту та річки, якщо ви не впевнені в шансах. Його називають 4,2 правилом.

Ці числа представляють шанси на удар на карту під час повороту або в річці. Щоб обчислити шанси на удари карт на повороті або в річці, ви повинні помножити кількість аутів, які у вас є на чотири. Для обчислення шансів потрапити на карту в річці потрібно помножити числові аути, які у вас є на 2.

Якщо ми подивимось на попередні розрахунки, ми побачимо, що це ідея ваших шансів потрапити на карту, яка вам потрібна. Погляньте на приклад промивання, який у вас є 9 варіантів, щоб натиснути. Тому ви шанс вдарити його по черзі або річці-4 рази 9, що становить 36 відсотків. Ймовірність потрапляння річки становить 2х9, що становить 18%..

Отже, що таке шанси на горщик?

Ще одне питання, яке завжди вискакує на покерних столах-“чи повинен я залишатися в грі або складати?Що. Використовуючи шанси на горщик, ви можете визначити шанси та прийняти правильне рішення під час кожної руки покеру.

Співвідношення того, що в горщику до того, що ви повинні зробити ставку, щоб тримати руки в грі, також відомі як шанс на горщик. Якщо, наприклад, в горщику є APS30, і вам потрібно робити ставку APS6, то ваші шанси на горщик-5-1 (30-6).

Яка користь знати мої шанси на перемогу?

Навіть якщо ваша рука не є найбільш вражаючою, ви все одно можете перемогти, якщо правильні карти вийдуть. Припустимо, у вас є чотири алмази та чотири картки. У вас є шанс 5: 1 отримати флеш у річці. Для того, щоб зробити ставку на шанс на горщик, це повинно бути принаймні в п’ять разів більше вашої кількості частки вже в горщику. Тому, якщо ви вирішите зробити ставку PS3, це має бути як мінімум PS13 в горщику, щоб бути вартим.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× How can I help you?